Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
 
 
 
 

Czytaj więcej...W przeddzień liturgicznego wspomnienia, tj. 21 października 2014 r., uczniowie i nauczciele Zespołu Szkół Specjalnych w Rawiczu obchodzili święto patrona szkoły św Jana Pawła II. W naszym kościele parafialnym modlili się za wstawiennictwem patrona w czasie mszy świętej, a po niej modlili się na różańcu przed rawickim pomnikiem świętego.

Czytaj więcej...

Czytaj więcej...W sobotę 18 X, w liturgiczne wspomnienie Św. Łukasza, odbył się w naszej parafii Parafialny Dzień Chorych. Po Mszy Św. odbyło się spotkanie na salce. Gościliśmy wśród nas Syna naszej Parafii - Ojca Grzegorza Janiaka, który już 17 lat jest misjonarzem na Madagaskarze. Wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego spotkania ludzi chorych i starszych naszej parafii składamy serdeczne Bóg Zapłać, szczególnie Siostrom Elżbietanko i ich pomocniczkom.

Czytaj więcej...

Czytaj więcej...Uroczystościom z okazji 14. Dnia Papieskiego towarzyszyło hasło „Jan Paweł II - Świętymi bądźcie”. W parafii zaplanowano z tej okazji czuwanie po mszy świętej o godz. 16.00 oraz o godz. 21.00 Apel Jasnogórski przy pomniku św. Jana Pawła II na plantach.

Czytaj więcej...

Czytaj więcej...We wspomnienie Matki Bożej Różańcowej dzieci z klas III, przygotowujących się do I komunii świętej wzięły udział w nabożeństwie i poświęceniu różańców, które wręczyli im w czasie nabożeństwa rodzice. Niech poświęcone różańce będą dla nich skuteczną bronią do walki z pokusami.

Czytaj więcej...

Czytaj więcej...W niedzielę 24 sierpnia br. pożegnaliśmy w naszej parafii Ks. Arkadiusza Frąckowiaka, który od poniedziałku 25 sierpnia br. zostałmianowany wikariuszem parafii Św. Jana Kantego w Poznaniu. W naszej parafii przez niespełna rok ksiądz Arkadiusz zajmował się głównie duszpasterstwem dzieci, przygotowniem kandydatów do sakramentu bierzmowania i opieką nad Nadzwyczajnymi Szafarzami Komunii Świętej - oczywiście to tylko te najbardziej charakterystyczne spośród wszystkich działań. Dziękując księdzu Arkadiuszowi za wszelkie dobro uczynione w naszej parafii życzymy dalszego Bożego Błogosławieństwa i opieki Maryi – Matki Kapłanów.

Czytaj więcej...

TV Lumen